V areálu firmy pro Vás máme maloobchodní podnikovovou prodejnu Sporten, která je zaměřená na lyžařské vybavení, včetně servisu. V nabídce máme i prodej kol a jejich servis, prodej obuvi, textilu a doplňků pro sport a volný čas.

!Servis lyží pro veřejnost je z kapacitních důvodů pozastaven! Děkujeme za pochopení

OTEVÍRACÍ DOBA 2019

Po - Út 9:00 16:30
St - Pá 9:00 17:30
So 8:00 12:00

OTEVÍRACÍ DOBA ČERVENEC - SRPEN 2019

Po - Pá    9:00 - 16:00

So            8:00 - 12:00

 

Kontakt:

tel: +420 566 654 356
e-mail: prodejna@kaestle.cz


 

Základ prodeje tvoří kompletní nabídka lyží a snowboardů firmy SPORTEN, a.s.. V prodejně Vám poskytneme odborný poradenský servis při výběru lyží, vázání, obuvi. Vázání vám na počkání namontujeme a seřídíme na speciálním seřizovacím stroji (pokud koupíte vázání u nás, je montáž i seřízení zdarma). Servis našich, ale i cizích výrobků lyží a snowboardů je u nás samozřejmostí a to po celý rok za výhodné ceny (např. broušení hran, skluznic).

Nabídku ostatního zboží tvoří veškerý sortiment k vybavení pro lyžařský sport, cyklistiku a volný čas. Jedná se o obuv, oděvy, vázání, hole, brýle, batohy, ponožky, funkční prádlo...

Prodáváme výrobky těchto značek: Sporten, Faction, Leki, Dalbello, Botas, Mizuno, NF, Tyrolia, Salomon, Rottefella, Relax, Silviny, R2, TOKO, Moira a Maplus.

Na objednávku kola DEMA a individuální stavba kol SPYDER

. Garanční prohlídky, vybavení kola, doplňky i servis Vám provede zkušený mechanik. Servis provádíme i u kol zakoupených jinde.

Naše nabídka je opravdu rozsáhlá, přijďte a uvidíte. Návštěva této prodejny se vám určitě vyplatí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

SOUČÁSTÍ PRODEJNY JE I PŮJČOVNA.